Çanak Okey Oyna

admin     25-07-20     Okey Salonları     Çanak Okey Oyna     1010 Defa Okundu

Çanak Okey Oyna

Çanak Okey Oyna

Çanak okey oyununda ortada bir çip miktarı birikir. Bu çip miktarını kazanmak için yapmanız gereken şey ise ya elinizi okey atarak bitirmek ya da çifte giderek bitirmektir. Eğer okey atarak ya da çifte giderek oyunu bitirirseniz ortada biriken bütün ödülü kendiniz alabilirsiniz. Bu sayede çipiniz hiç bitmez. Çanak okey oyna sayfamız bu minvalde sizler için hazır olarak bekliyor.

Hemen çanak okey dünyasına katılmak için sitemizde bir üyelik oluşturun ve bu üyelikle bütün içeriklerimize ücretsiz erişin. Eğer üye olmaktan çekiniyorsanız üyeliksiz okey oyna sayfamızdan bu isteğinizi giderebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey misafir olarak oyna butonuna tıklamak ve oyun salonlarımızdan birine girerek kendinize uygun odayı seçmek. Kendinize uygun odayı seçtikten sonra en az 2 en çok 4 kişi olarak beraber oyunlar oynayabilirsiniz.

Okey oynamanın en güzel ve en çekici hali çanak okey oyunudur. Çanak okey çok eğlenceli ve rekabetli geçen bir oyundur. İddaalı olan herkesi çanak okey oyunumuza bekliyoruz. Siz de aramıza katılın.

 


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir