Canlı Chat Sitesi

admin     08-12-20     Genel     Canlı Chat Sitesi     1495 Defa Okundu

Canlı Chat Sitesi

Canlı Chat Sitesi

Internet üzerindeki online sohbet ve chat odaları genellikle sadece yazarak iletişim kurmaya izin verirler. Oysa birçok insan yazarak iletişim kurmak yerine konuşarak iletişim kurmayı tercih eder. Özellikle sanal dünyadaki yaşanan güven sorunu nedeniyle online sohbet ve chat yapan insanlar karşısındaki kişiyi görerek ve konuşarak tanışmayı tercih etmektedir. Bu nedenle açılan canlı chat sitesi yazarak chat yapmak istemeyen insanlar için açılmış ve hizmete sunulmuştur. Eğer karşınızdaki insanı görerek ve sesini duyarak tanışıp arkadaş olmak istiyorsanız siz de canlı sohbet yapılan sitelerde bulunabilirsiniz. Böylece dilediğiniz gibi yazarak değil konuşarak ve görüntülü bir şekilde iletişimde bulunacaksınız. Site içindeki tüm kadın ve erkek kullanıcılarla tercihinize göre seçim yaparak tanışıp arkadaş olabilirsiniz.

Canlı Sohbet

Tüm şehirlerden internet bağlantınız olduktan sonra kullanabileceğiniz canlı 8chat sitesi isteyen tüm kadın ve erkek insanların kullanımına açıktır. Ancak güven sorununu en çok kadın kullanıcılar yaşamaktadır. Karşısındaki kişinin kadın ya da erkek olduğunu bilmeden sohbet etmek birçok kişi için hoş bir deneyim olmayacaktır. Ayrıca yazarak sohbet edilen siteler de birçok insan çok fazla yalan söylemekte, bu yüzden de karşısındaki kişiye güven verememektedir. Birçok insan görünmediği için evliyken bekar olduğunu, çocuklu iken yalnız olduğunu, erkekken kadın olduğunu söyleyebilmektedir. Bu nedenle özellikle kadın kullanıcılar karşısındaki kişiyi görerek ve duyarak sohbet etmeyi tercih etmektedir. Açılan canlı sohbet siteleri kameralı ve mikrofonlu konuşmaya izin vererek bütün insanların dürüst olmasını sağlamaktadır.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

3 Yorumlar

 1. Tarık

  23 Ocak 2021 at 03:05

  Canlı chat sitesi ile yeni ve dertsiz bir yaşama merhaaaba diyorum

  Cevapla
 2. Seval

  2 Mart 2021 at 01:11

  Merhaab canlı chat sitesiile sohbet arkadaşlarımla sizinle birlikteyiz

  Cevapla
 3. Ömür T

  12 Nisan 2021 at 02:09

  Ben Ömür. Canlı chat sitesinde ben de varım. yarın pazartesi iş var. erken çıkacağım haftasonu sınırsssız konuşabiliri,z

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir